Nicki Minaj kontynuuje promocję wydanego w sierpniu zeszłego roku albumu „Queen”. Gwiazda opublikowała przed chwilą na swoim Instagramie zapowiedź teledysku do utworu „Hard White”.

O „Hard White” zrobiło się głośno już przy okazji premiery „Queen”. Wielu fanów zarzucało raperce, że ostry tekst piosenki skierowany jest do jej ówczesnej rywalki – Cardi B. Podczas wywiadu z dziennikarzem radiowym Zane Lowe Nicki zdradziła jednak, że „Hard White”  zostało nagrane jeszcze na początku 2017 roku podczas paryskiego Fashion Week, prawdopodobnie w tym samym czasie co jej przebój „No Frauds” stworzony przy współpracy w Drake’iem i Lil Waynem i będący skierowany do innej znanej konkurentki Minaj – Remy Ma.

Premiera klipu zaplanowana jest na jutro na godzinę 6 rano czasu polskiego. Krótkie nagranie zapowiadające teledysk znajdziecie poniżej.

 

Przypominamy, że Nicki już 24 lutego wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Trasa koncertowa The Nicki WRLD Tour rozpocznie się w Monachium 21 lutego. Europejska część trasy obejmuje 22 koncerty w 14 różnych krajach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here