Brytyjski girlsband stanął przed nie lada problemem. Grupa nie raz, ale aż dwa razy została zmuszona do przełożenia terminu kręcenia ich najnowszego teledysku, który ma promować ich pierwszy singiel z nowej płyty. 

Perrie, Leigh-Anne, Jesy i Jade kończą już nagrywać materiał na ich szósty album studyjny. W najnowszym wywiadzie dziewczyny z Little Mix wyjawiły, że ich krążek ujrzy światło dzienne jeszcze przed latem 2020. Ruszyły już przygotowania do wypuszczenia pierwszej piosenki z LM6, w tym produkcja nowego klipu. Jednak jak donoszą media z Wysp, plany zespołu uległy nieoczekiwanym zmianom.

Girlsband zmuszony został do zaprzestania prawie wszystkich swoich prac z powodu kryzysu związanego z pandemią koronawirusa. Tym samym kręcenie ich najnowszego teledysku, które miało się odbyć w tym tygodniu, ponownie zostało przesunięte na bliżej nieokreślony termin. Poprzednio klip miał powstać podczas pobytu Little Mix w Brazylii na początku marca, jednak zdecydowano się na odwołanie z powodu złego samopoczucia Perrie.

„Dobre samopoczucie dziewcząt ma najwyższy priorytet dla wszystkich, więc wstrzymano kręcenie wideo w tym tygodniu. Na początku tego miesiąca Perrie nie była w stanie wystąpić w Brazylii, ponieważ źle się poczuła i nikt nie chce ryzykować, że ktokolwiek inny będzie w złym stanie.” 

Oprócz nagrywania teledysku zespół wstrzymał również prace na planie ich talent show „The Search”, dzięki któremu mają wyłonić nową pop grupę, która pojedzie razem z nimi w następną trasę koncertową.

„Oprócz teledysku dziewczyny zostały poinformowane, że również nagrywanie odcinków na żywo ich telewizyjnego show „The Search” zostanie przełożone.” – pisze gazeta „The Sun”.

„Planowano emitować cztery odcinki na żywo w każdy sobotni wieczór w maju, ale ponieważ miały być one nakręcone przed publicznością w studiu, musieli zmienić plany z powodu koronawirusa. To naprawdę frustrujący czas dla grupy, ale wiedzą, że nic nie da się zrobić”.

Little Mix zapowiadają nową muzykę. Premiera jeszcze przed latem

Little Mix opublikowały klip do „Wasabi”. Zobacz teledysk kończący erę „LM5”

Pussycat Dolls wypowiedziały się na temat Little Mix. Kultowa grupa pochwaliła brytyjski girlsband

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here