Premiera nowego singla brytyjskiego wokalisty Zayna nastąpi już w najbliższy czwartek. Wraz z utworem ‚Dusk Till Dawn’ nagranym z gościnnym udziałem Sii ukaże się także premierowy teledysk gwiazd: do sieci właśnie trafił pierwszy zwiastun nadchodzącego klipu.

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego tygodnia Zayn opublikował w mediach społecznościowych informacje dotyczące swojego kolejnego singla. Brytyjczyk poinformował fanów, że kolejnym zwiastunem jego nadchodzącego albumu będzie utwór ‚Dusk Till Dawn’. W kompozycji gościnnie pojawi się australijska wokalistka Sia, zaś za produkcję singla odpowiada Jerima Kirke. Premiera kawałka została zaplanowana na 7 września. Tymczasem kilkanaście godzin temu wokalista  wrzucił do sieci pierwszy zwiastun klipu do zapowiadanego singla. Zapowiedź nowego teledysku możecie zobaczyć poniżej.

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Brytyjczyk zapowiedział, że jego nowy materiał będzie bardziej spójny, a także, że zauważalna będzie ewolucja jaka zaszła w jego twórczości od czasu ‚Mind of Mine’.

Czuję, że rozwinąłem się jako autor tekstów (…), widzę też dużo większe uporządkowanie i spójność stworzonych kompozycji (…). Myślę, że do zmian w twórczości przyczynił się głównie czas, który miałem na przemyślenie i dopracowanie wszystkich szczegółów. Czuję się naprawdę dumny z tego co udało nam się już stworzyć. W głębi serca czuję, że to co robię jest dobre i uda mi się pokazać z nowej, dojrzalszej strony.” wyznał Zayn w wywiadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here