Już wkrótce być może będziemy mogli usłyszeć premierowy singiel Shawna Mendesa. Wedle dziennikarza magazynu US Weekly 19-latek jeszcze w tym miesiącu powróci z nową muzyką.


Tweet jednego z dziennikarzy US Weekly – Nicholasa Hautmana – zelektryzował wszystkich fanów utalentowanego 19-latka. Hautman poinformował bowiem, że premierowy utwór z trzeciego studyjnego krążka Mendesa ukaże się już 23 marca.

https://twitter.com/nickhautman/status/970094031110901761?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fpopheart.pl%2F2018%2F03%2Fshawn-mendes-powroci-w-tym-miesiacu%2F

Pomimo tego, że sam wokalista nie potwierdził oficjalnie tych rewelacji, to wiele wskazuje na to, iż doniesienia Hautmana okazać się wiarygodne. Shawn Mendes bowiem od kilku tygodni podsyca atmosferę wokół swojego trzeciego krążka publikując na swoich mediach społecznościowych informacje o rychłym nadejściu jego nowej ery. Dwa tygodnie temu piosenkarz podzielił się zdjęciem z wakacji opatrzonym podpisem: „album już wkrótce”.

Przypomnijmy, że dyskografię Mendesa zamyka wydane w 2016 roku ‚Illuminate’. Album promowany był m.in. przez hitowe single ‚Treat You Better’ i ‚Mercy’.