Ten tydzień zapowiada się wyjątkowo ekscytująco dla wszystkich fanów twórczości Seleny Gomez. 25-letnia gwiazda szykuje się do wydania nowej muzyki: już w najbliższą środę swoją premierę będzie miało nagrane wspólnie z marshmello ‚Wolves’. Tymczasem wokalistka właśnie udostępniła oficjalną okładkę nadchodzącej kompozycji, a także fragment jego tekstu.

Kilka dni temu amerykańska wokalistka poinformowała swoich fanów, że już 25 października swoją premierę będzie miał kolejny singiel z jej udziałem, tym razem będące efektem współpracy z producentem muzycznym marshmello ‚Wolves’. Póki co brak jest informacji o tym, czy utwór znajdzie się na szóstym, nadchodzącym albumie Gomez.

„To jedna z moich ulubionych piosenek, jest piękna (…). Jest naprawdę fajna. To coś z tego świata, jego świata, a ja wchodzę w to, wnosząc ze sobą także swój styl” powiedziała w sierpniu, jednocześnie zapowiadając nadejście singla.

‚Wolves’ będzie czwartym w tym roku premierowym utworem, w którym usłyszymy 25-letnią piosenkarkę, a zarazem pierwszym od wydanego w lipcu tego roku singla ‚Fetish’ (nagranego we współpracy z raperem Gucci Mane).

Oficjalną okładkę singla ‚Wolves’ wraz z wersem jego tekstu znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here