Rita Ora zdradziła, że wybrała już drugi singiel zapowiadający jej nowy krążek. Na następcę hitowego singla ‚Your Song’ został tym razem mianowany utwór ‚Anywhere’, którego premiera ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu.

Rita Ora na początku przyszłego roku ma planuje wydanie następcy swojego debiutanckiego krążka zatytułowanego ‚Ora’. Nadchodzące wydawnictwo wokalistki do tej pory promowane było m.in. przez singiel ‚Your Song’, który odniósł spory sukces komercyjny docierając m.in. do pierwszej dziesiątki UK Charts.

W wywiadzie dla MTV Rita zdradziła, że wybrała już kolejny singiel z nadchodzącego albumu i wbrew plotkom nie będzie to kompozycja ‚Girls’ z gościnnym udziałem Charlie XCX. Brytyjka ujawniła także, że tytuł nowego utworu brzmi  ‚Anywhere’, a jego premiera będzie miała miejsce już 20 października. Wiemy także, iż do piosenki został zrealizowany teledysk: wokalistka kilka dni temu podzieliła się ze swoimi fanami krótkimi filmikami z planu zdjęciowego.

Premierowe wykonanie nowego singla nastąpi na żywo podczas gali MTV EMA 2017 w Londynie podczas której Rita sprawdzi się jako prowadząca.

Fragmenty utworu oraz nagrania z planu klipu znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here