Tak jak informowaliśmy Was kilka tygodni temu, Margaret jeszcze w te wakacje wypuści swój nowy singiel. Kawałek „Lollipop” swoją premierę będzie miał już jutro. 


Tegoroczny singiel Margaret – „In My Cabana” – osiągnął spory sukces w Szwecji docierając m.in. do pierwszej dziesiątki najczęściej streamowanych kawałków na tamtejszym Spotify oraz uzyskując status platyny. Nic dziwnego, że Małgosia Jamroży kuje żelazo póki gorące – już jutro do sprzedaży trafi kolejny utwór wokalistki, tym razem zadedykowany społeczności LGBT.

Nowa kompozycja od Margaret nosi tytuł „Lollipop”. Piosenka ma być motywem przewodnim dla szwedzkiej Warner Pride, zaś wokalistka ma wystąpić z utworem na żywo podczas związanego z nią eventu.

W związku z naszym udziałem w paradzie, Margaret wyda piosenkę „Lollipop”, która staje się naszą autorską melodią dla Warner Pride. Jesteśmy dumni z tego, co Margaret zrobiła dla ruchu LGBT w jej rodzimej Polsce i że widzi to jako rzecz naturalną, żeby zaangażować się w naszą inicjatywę. Wieczorem w dniu 4 sierpnia wykona „Lollipop” na Abbey Road w TV4.” czytamy na stronie szwedzkiego Warner Music.

Wokalistka opublikowała oficjalną okładkę singla – znajdziecie ją poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here