Początek tego roku z pewnością należał do intensywnych dla Margaret. Wokalistka, która z dobrym wynikiem zakończyła swój udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji, planuje już kolejną premierę.


Tegoroczny singiel Margaret – „In My Cabana” – osiągnął spory sukces w Szwecji docierając m.in. do pierwszej dziesiątki najczęściej streamowanych kawałków na tamtejszym Spotify oraz uzyskując status platyny. Nic dziwnego, że Małgosia Jamroży kuje żelazo póki gorące – już w sierpniu do sprzedaży trafi kolejny utwór wokalistki, tym razem zadedykowany społeczności LGBT.

Nowa kompozycja od Margaret nosi tytuł „Lollipop” i ukaże się 4 sierpnia. Piosenka ma być motywem przewodnim dla szwedzkiej Warner Pride, zaś wokalistka ma wystąpić z utworem na żywo podczas związanego z nią eventu.

W związku z naszym udziałem w paradzie, Margaret wyda piosenkę „Lollipop”, która staje się naszą autorską melodią dla Warner Pride. Jesteśmy dumni z tego, co Margaret zrobiła dla ruchu LGBT w jej rodzimej Polsce i że widzi to jako rzecz naturalną, żeby zaangażować się w naszą inicjatywę. Wieczorem w dniu 4 sierpnia wykona „Lollipop” na Abbey Road w TV4.” czytamy na stronie szwedzkiego Warner Music.

Bebe Rexha „Expectations”: prawdziwa bad bitch w popowej grze [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here