Nowy singiel brytyjskiej wokalistki Lily Allen niespodziewanie znalazł się w sieci mniej oficjalnymi ścieżkami. Brytyjka w reakcji na przedwczesny wyciek swojego pierwszego ponad trzech lat singla… udostępniła na swoich social media link do pobrania kawałka z nielegalnego źródła. 

Już tylko chwile dzielą nas od premiery nowego lead-singla brytyjskiej wokalistki Lily Allen. Pierwszym zwiastunem czwartego studyjnego krążka artystki ma być utwór ‚Trigger Bang’ nagrany z raperem ukrywającym się pod pseudonimem Giggs. Do sieci przedostała się oficjalna okładka kompozycji, a także… cały kawałek.

Reakcja Lily na wyciek jej comebackowego singla z pewnością zasługuje na chwilę uwagi. Gwiazda uznała bowiem, że skoro jej kawałek i tak już się przedostał do sieci mniej oficjalnymi kanałami, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby link do odtworzenia utworu ‚Trigger Bangs’ z nielegalnego źródła znalazł się na jej profilu w social media. Brytyjka udostępniła jedną ze stron internetowych, na której można posłuchać jej nowego singla i jednocześnie wezwała swoich fanów do wysyłania tweetów do wytwórni z zapytaniami o oficjalną premierę ‚Trigger Bangs’.

Jutro, zrobię wszystko, żeby wrzucić to ASAP, ale czujcie się swobodnie i tweetujcie do @parlophone i @WarnerMusicUK, żeby wyrazić swoje uczucia.” napisała Brytyjka w odpowiedzi na pytanie fanów o to kiedy kawałek się ukaże w serwisach streamingowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here