Wszystko wskazuje na to, że już w pierwszej części 2018 roku swój nowy album wyda Justin Timberlake. Na stronie internetowej artysty pojawiło się tajemnicze logo, które sugeruje, że nowa era w twórczości piosenkarza zbliża się wielkimi krokami.

Jakiś czas temu popularny serwis plotkarski TMZ donosił, że wykonawca przeboju ‚Mirrors’ zarejestrował na swoje potrzeby dwie nazwy, tj. ‚Man Of The Woods’ oraz ‚Fresh Leaves’. Dzisiaj na oficjalnej stronie internetowej 36-letniego piosenkarza pojawiło się zdjęcie, które dowodzi prawdziwości podanej informacji: na opublikowanej grafice widać litery MOFW, które można odczytać jako skrót od Man Of The Woods. Nie wiadomo jeszcze, czy podana fraza będzie tytułem nadchodzącego wydawnictwa Timberlake’a, czy też tytułem jego pierwszego singla.

Magazyn Rolling Stone opublikował informacje dotyczące kolejnego krążka Justina Timberlake’a. Według RS album ten ma „przekraczać granicę sposobami, których nie oczekiwaliście”. Na premierowym wydawnictwie Timberlake’a ma pojawić się również duet z gwiazdą country Chrisem Stapletonem.

„Album będzie zawierał pełno hitów” donosi ww. serwis muzyczny.

Według krążących plotek premiera nowego utworu ma się odbyć już w pierwszym tygodniu stycznia – 5 stycznia. Przypominamy również, że Justin Timberlake będzie główną gwiazdą tegorocznego Super Bowl Halftime Show.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here