Jessie J już wkrótce wyda swój nowy singiel. Jeszcze w tym roku do sprzedaży ma trafić kolejny krążek brytyjskiej wokalistki, pierwszy od wydanego w 2014 roku ‚Sweet Talker’.  

Jessie J swój ostatni album – ‚Sweet Talker’ – wydała w 2014 roku. Wydawnictwo zwiastowane było przez hit ‚Bang Bang’ nagrany z Arianą Grande i Nicki Minaj. Kolejne kawałki z płyty nie spotkały się z przychylnością opinii publicznej docierając do nieco niższych pozycji w światowych listach przebojów niż ich poprzednik.

Kilka tygodni temu do sieci trafił pierwszy przedsmak kolejnego wydawnictwa brytyjskiej gwiazdy w postaci utworu ‚Real Deal’. Jak potwierdziła sama Jessie kompozycja nie jest pierwszym singlem z jej kolejnego albumu, lecz jedynie tzw. buzz-trackiem, który ma napędzić zainteresowanie przed premierą nadchodzącego wydawnictwa artystki.

Perwszy singiel z czwartego studyjnego krążka wokalistki nosi tytuł ‚Think About That’, a jego premiera zaplanowana została prawdopodobnie na wrzesień. Wedle nieoficjalnych informacji utwór trafi do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni. W sieci pojawiła się także okładka nadchodzącego singla. 

jbpt0hm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here