Wszystko wskazuje na to, że rok 2018 może się okazać świeżym startem dla Iggy Azalei. Po przykrej serii muzycznych niepowodzeń w ciągu ostatnich 12 miesięcy raperka jest gotowa do premiery swojego kolejnego singla.

Zeszłego roku Iggy Azalea z pewnością nie zaliczy do udanych. Klęska dwóch singli – ‚Mo Bounce’ i ‚Switch’ – sprawiła, że data premiery drugiego studyjnego albumu raperki po raz kolejny została przesunięta w czasie. Australijska gwiazda jakiś czas temu potwierdziła, że era ‚Digital Distortion’ to przeszłość, zaś krążek ten się nie ukaże. Gwiazda jednocześnie zapowiedziała, iż nowa nazwa jej albumu to ‚Surviving the Summer’, a jego premiera zaplanowana została na rok 2018.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce ukaże się pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa. Tak przynajmniej wyznała Iggy na swoim Twitterze.

Mój singiel ukaże się w styczniu tak jak to zapowiadałam. Nic się nie zmieniło. Ogłoszę wszystko jak będę gotowa, kilka dni przed.” napisała kilka godzin temu raperka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here