26-letni Ed Sheeran nie przestaje promować swojego ostatniego albumu ‚Divide’. Jak donosi popularny serwis muzyczny Billboard Brytyjczyk wybrał już kolejny singiel promujący wydany w 2017 roku krążek. Utwór ma trafić do rozgłośni radiowych już wiosną. 


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Bez cienia wątpliwości Ed Sheeran może zaliczyć rok 2017 do udanych. Jak informowaliśmy na początku stycznia jego album ‚Divide’ okazał się najpopularniejszym krążkiem w Stanach Zjednoczonych, gdzie jego sprzedaż wyniosła 2 765 000 egzemplarzy. Podobna sytuacja miała miejsce w Wielkiej Brytanii, gdzie zarówno longplay, jak i single go promujące trafiły na szczyt zestawień podsumowujących rok 2017 w muzyce. Nie dziwi zatem fakt, że piosenkarz nie chce przerywać swojej dobrej passy i planuje wydać kolejny – piąty – singiel z wydawnictwa ‚Divide’.

Jak donoszą redaktorzy portalu muzycznego Billboard wybór tym razem padł na balladę ‚Happier’, która ma trafić do rozgłośni radiowych na początku wiosny. Przypomnijmy, że do tej pory ostatnie wydawnictwo muzyka promowane było następującymi singlami: ‚Castle on the Hill’, ‚Shape Of You’, ‚Galway Girl’ oraz ‚Perfect’, które doczekało się kilku wersji, w tym m.in. z udziałem Beyonce.