Miesiąc temu swój nowy album wydała amerykańska wokalistka Demi Lovato. Płyta ‚Tell Me You Love Me’ to szósty studyjny krążek w dyskografii gwiazdy. Już wkrótce do rozgłośni radiowych w Stanach Zjednoczonych trafi drugi oficjalny singiel promujący premierowy materiał piosenkarki.

Przypomnijmy, że pierwszym singlem z ‚Tell Me You Love Me’ został utwór ‚Sorry Not Sorry’. Kompozycja okazała się sporym sukcesem komercyjnym: lead-singiel z krążka dotarł bowiem m.in. do 6 miejsca w amerykańskim Billboard Hot100. Tymczasem już teraz wiadomo, który kawałek zostanie wydany jako kolejny singiel z ostatniej płyty Demi Lovato.

Już 7 listopada do rozgłośni radiowych w Stanach Zjednoczonych trafi tytułowa kompozycja ‚Tell Me You Love Me’. Utwór zostanie w pierwszej kolejności wysłany do popowych stacji radiowych: to właśnie w tym zestawieniu poprzedni singiel Demi – ‚Sorry Not Sorry’ – dotarł do 1. miejsca najczęściej odtwarzanych piosenek. Nowy singiel Demi został wydany tuż przed premierą płyty jako tzw. utwór-promo.

Warto dodać, że szósty studyjny krążek Demi zadebiutował na 3. miejscu amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych płyt w Stanach Zjednoczonych. Płyta w swoim pierwszym tygodniu rozeszła się w nakładzie ok. 73 tys. sztuk.


P!nk ‚Beautiful Trauma’: stabilna podróż po bezpiecznych ścieżkach popu [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here