Demi Lovato jeszcze w tym miesiącu zamierza wydać swój nowy krążek ‚Tell Me You Love Me’. Zanim to jednak nastąpi wokalistka w ramach promocji dzieli się z fanami kolejnymi zwiastunami zapowiadanego materiału. Na najbliższy piątek zaplanowano premierę kolejnego utworu promocyjnego ‚You Don’t Do It For Me Anymore’.

Demi Lovato intensywnie przygotowuje się do premiery swojego nowego albumu ‚Tell Me You Love Me’, którego wydanie zaplanowane jest na 29 września. Pierwszy singiel z nadchodzącego projektu wokalistki poradził sobie przyzwoicie na listach przebojów odnosząc znaczący sukces m.in. w Stanach Zjednoczonych. Kolejnym opublikowanym utworem promującym płytę została tytułowa ballada ‚Tell Me You Love Me’. Tymczasem już w najbliższy piątek  (8 września ) do sprzedaży trafi już trzeci singiel z nowego krążka wokalistki zatytułowany ‚You Don’t Do It For Me Anymore’. Na nowym wydawnictwie Demi znajdzie się także najprawdopodobniej utwór ‚Instruction’ nagrany z udziałem Jaxa Jonasa.

Ostatni album Demi Lovato ukazał się październiku 2015 roku. Krążek ‚Confident‚ pojawił się niespełna dwa lata temu i był promowany był m.in. przez single ‚Cool for the Summer‚ i ‚Stone Cold‚. Wydawnictwo poradziło sobie przyzwoicie na komercyjnych listach przebojów docierając do 2 miejsca najpopularniejszych płyt w Stanach Zjednoczonych oraz debiutując w pierwszej 10-tce najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here