Ciara przygotowuje swój wielki comeback. Amerykańska wokalistka, która zadebiutowała przebojowym „Goodies”, nakręciła już teledysk do pierwszego singla z nadchodzącego albumu.


Od nowego singla Ciary dzielą już nas prawdopodobnie tylko dni. Gwiazda podzieliła się na swoich mediach społecznościowych materiałami zza kulis powstawania teledysku do premierowego utworu. Jako lokalizację wybrano miejsce, które dobrze jest znane fanom teledysku Britney Spears do jej „Work Bitch”. To właśnie w kalifornijskiej willi z basenem powstawała część zdjęć do klipu.

Ciara zdradziła również pierwszy look, który prawdopodobnie zostanie wykorzystany w teledysku. Zdjęcia oraz materiały wideo możecie znaleźć poniżej.

Przypomnijmy, że dyskografię Ciary zamyka wydane w 2015 roku „Jackie”. Z albumu pochodzą single „I Bet” i „Dance Like We’re Making Love”.

Luvpop.pl (@luvpop.pl) * Instagram photos and videos

11.1k Followers, 103 Following, 1,679 Posts – See Instagram photos and videos from Luvpop.pl (@luvpop.pl)

Ciara on Twitter

Ciara on Twitter

https://t.co/tvmdE2WUeG

Ciara on Twitter

Ciara on Twitter

https://t.co/xwsWkPmAlk

Ciara on Twitter

Ciara on Twitter

https://t.co/DLSLIFS1PH

LUVPOPnation 🌍

101% popowych ciasteczek. Dołącz do grupy Luvpop i dziel się interesującymi dla Ciebie treściami 🔥 👉 FB: facebook.com/luvpopPL 👉 INSTAGRAM: instagram.com/luvpop.pl 👉 TWITTER:…

Ciara on Twitter

Ciara on Twitter

https://t.co/vVtpeu5rZH

Ciara on Twitter

Ciara on Twitter

https://t.co/JLMlqhGeO6

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here