powrót Cheryl jest niecierpliwie wyczekiwany przez jej fanów od długiego czasu. Jak donosi brytyjska prasa, Cole jest już gotowa do premiery nowego albumu, a jej muzyczny powrót nastąpi już wkrótce. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy singiel z premierowego wydawnictwa brytyjskiej wokalistki -„Love Made Me Do It”- ukaże się już w październiku.

Cheryl w ostatnich miesiącach usunęła się z życia publicznego. Gwiazda, która sławę zdobyła dzięki girlsbandowi Girls Aloud, skupiła się na wychowywaniu swojego syna – Beara, a także ciężko pracowała nad dużą ilością nowej muzyki. Od kilku miesięcy w sieci pojawiały się kolejne doniesienia – mniej lub bardziej wiarygodne – na temat statusu prac Brytyjki nad następcą wydanego w 2014 roku krążka „Only Human”.

Wszystko wskazuje na to , że czekiwanie fanów ma się wkrótce zakończyć, bowiem piosenkarka zapytana ostatnio o datę premiery nowego materiału oficjalnie potwierdziła, że jej muzyczny comeback nastąpi już wkrótce. Ostatnio brytyjski tabloid „The Sun”, powołując się na osoby z otoczenia wokalistki, poinformował że nowy singiel Cheryl został zatytułowany „Love Made Me Do It” swoją premierę będzie miał już w październiku.

„Możemy ujawnić, że pierwszy singiel nazywa się „Love Made Me Do It” i skupia się na bolesnym rozstaniu piosenkarki z Liamem Payne i innych zawodach miłosnych. (..) To bardzo ostry utwór w klimacie pop-dance, a nie typowa piosenka, której można by było się spodziewać po Cheryl.” informuje The Sun.

Jakiś czas temu brytyjska wokalistka została również zapytana o kolejny album.

Właściwie to jest już skończony.(…) Nicola i ja napisałyśmy razem każdy utwór. To było cudowne móc pracować z jedną z moich najlepszych przyjaciółek, jestem bardzo dumna z tego albumu i nie mogę się doczekać, aż ludzie go usłyszą.” zdradziła Cheryl.

Przypomnijmy, że era „Only Human” nie osiągnęła tak dużego sukcesu komercyjnego jak poprzednie wydawnictwa Cheryl, jednakże pozwolił gwieździe zdobyć spory przebój „Crazy Stupid Love”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here