Od jakiegoś czasu 33-letnia Avril Lavigne zapowiada, że już wkrótce usłyszymy efekty jej pracy w studiu nagraniowym. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych informacji na temat nowej płyty kanadyjskiej wokalistki, ale jak donosi prezenterka stacji radiowej 102.7 KIIS FM premiera singla Lavigne zbliża się wielkimi krokami


21 lutego 2018 roku, ku zaskoczeniu swoich fanów i prezenterów, Avril Lavigne niespodziewanie odwiedziła studio rozgłośni radiowej 102.7 KIIS FM w Los Angeles. Jak wynika z postów, które na swoim Twitterze opublikowała pracująca dla stacji Lisa Foxx, wizyta gwiazdy miała na celu wzbudzenie zainteresowania zbliżającą się wielkimi krokami premierą lead-singla z szóstego albumu Kanadyjki. Dziennikarka udzieliła odpowiedzi na kilka pytań fanów Lavigne, w których wyraziła swój zachwyt premierowym utworem i zapowiedziała jego rychłe wydanie.

„Nie chcę zepsuć żadnej z niespodzianek. Jej głos brzmi CUDOWNIE jak zawsze, UWIELBIAM nowy singiel! To wszystko, co mogę powiedzieć. (…) Jestem przekonana, że urocza Avril poda wam datę premiery NIEBAWEM. (…) Wiedzcie, że to stanie się naprawdę niedługo i pokochacie go! – napisała w tweetach prezenterka.

Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia na temat szóstego krążka w dorobku Avril Lavigne pojawiły się w październiku 2015 roku, kiedy to 33-latka udostępniła serię zdjęć ze studia nagraniowego. We wrześniu 2017 roku, za pośrednictwem Twittera, kanadyjska wokalistka opublikowała list skierowany do fanów, w którym zapowiedziała, że jej nowa muzyka pojawi się szybciej niż myślą. Dyskografię artystki zamyka wydany w listopadzie 2013 roku album ‚Avril Lavigne’, z którego pochodzą single ‚Here’s to Never Growing Up’, ‚Rock&Roll’ oraz ‚Give You What You Like’.