powrót Avril Lavigne jest niecierpliwie wyczekiwany przez rzeszę jej fanów od długiego czasu. Jej ostatnie wydawnictwo zostało wydane już 5 lat temu, a plotki o tworzeniu nowej muzyki przez 33-letnią wokalistkę co jakiś czas wypływały do świata muzycznego. Doniesienia w końcu się potwierdziły. Główny singiel z przyszłego wydawnictwa Avril, zatytułowany „Head Above Water”, swoją premierę ma mieć już w drugiej połowie września.

Singiel został napisany we współpracy z Travisem Clarkiem. Teledysk do niego jest już gotowy, a nakręcenie go zajęło wokalistce aż 7 dni. Avril zdradziła, że planowała go od ponad dwóch lat i będzie to pierwsze wideo, które w pełni przekaże jej historię. Zdjęciami z planu podzieliła się na swoim Instagramie.

Opinie osób z otoczenia Lavigne sugerują, że najnowszy materiał wokalistki ma spore szanse okazać się najlepszym w całym jej muzycznym dorobku. Według doniesień nad wydawnictwem pracowało wielu cenionych producentów i sztab specjalistów m.in Bonnie McKnee. Data premiery kolejnej płyty wokalistki nie jest jeszcze znana.

Przypomnijmy, że ostatnia era nie osiągnęła tak dużego sukcesu komercyjnego jak poprzednie wydawnictwa, jednak wygenerowała takie przeboje jak „Here’s to Never Growing Up”, „Rock&Roll” czy „Let Me Go”.

Ujęcia z planu nowego teledysku znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here