Radio Capital FM wskazuje na rychły comeback Ariany Grande. W trakcie jednej z dzisiejszych audycji popularnej stacji radiowej poinformowano, że nowa muzyka od wokalistki ma nadejść… już w przyszłym miesiącu.

Przypomnijmy, iż Ariana od ponad roku intensywnie przygotowuje materiał na swój czwarty studyjny krążek. Wokalistka kilka dni temu opublikowała na swoich mediach społecznościowych nowy fragment utworu ze studia nagraniowego, zaś serwisy na całym świecie od dłuższego czasu donoszą, że już w tym roku ukaże się kolejny krążek artystki.

Dość zaskakująca jest za to informacja przekazana dzisiaj przez Capital FM. W trakcie audycji wskazano bowiem, że 24-letnia piosenkarka swój premierowy materiał wyda jeszcze w lutym. Do przekazanej informacji należy jednak podejść z dystansem – brak jest na ten moment oficjalnego potwierdzenia ze sztabu piosenkarki.

Warto przypomnieć, iż jednym z producentów zaangażowanych w prace nad czwartym studyjnym albumem Ariany Grande jest Pharrell. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów 44-letni amerykański producent muzyczny wyznał, że nowy projekt Grande jest niesamowity.

No cóż, nagrania Ariany Grande są niesamowite. Rzeczy, które ma do powiedzenia na tym albumie – to całkiem inny poziom. Jej płyta jest nieprawdopodobna.” stwierdził Pharrell.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here