Klip do „thank u, next” został ochrzczony jednym z najlepszych teledysków ostatnich miesięcy. Ariana jednak nie postanowiła spocząć na laurach i już w ten piątek wypuści kolejne wideo tym razem do singla zatytułowanego „7 rings”. 

Gwiazda przed chwilą udostępniła na Instagramie krótkie nagranie zapowiadające premierę wspomnianego już teledysku. Zwiastun oraz nowe kadry pochodzące najprawdopodobniej z planu zdjęciowego znajdziecie poniżej.

 

Na początku grudnia Ariana wytłumaczyła na Twitterze jednemu z fanów historię, która stoi za powstaniem „7 rings”. „To był dość trudny dzień w Nowym Jorku. Moi przyjaciele zabrali mnie do Tiffany’ego. Wypiliśmy za dużo szampana. Kupiłam nam wszystkim pierścionki. To było bardzo szalone i zabawne, a w drodze powrotnej do studia Njomza stwierdziła, że byłaby z tego świetna piosenka. Więc napisaliśmy ją po południu” – napisała.

Okładkę drugiego singla promującego nadchodzący album „thank u, next” oraz inne zdjęcia zza kulis kręcenia teledysku zobaczycie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here