Od premiery ostatniego albumu Halsey minęły już dwa lata. Krążek „Hopeless Fountain Kingdom” uplasował się na pierwszym miejscu Billboard 200 i wylansował takie single jak „Now or Never”, „Bad at Love” i „Alone”. Wszystko wskazuje, że jeszcze w tym roku będziemy mogli usłyszeć jego następcę. 

W odpowiedzi na jeden z tweetów od fana Halsey potwierdziła informacje o tym, że nowy album ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Skorzystała również z okazji, by podziękować fanom za cierpliwość, mówiąc, że rozumie ich chęć usłyszenia nowej muzyki.

„Wiem, że bardzo zależy wam na nowej muzyce i nowych wspomnieniach” – napisała. „Dziękuję za cierpliwość. Chcę, żeby było idealnie”. 

Dodała również, że ​​jej nowy album pomógł jej zaakceptować siebie oraz swoje wady i ma nadzieję, że pomoże on również jej fanom w ich własnych zmaganiach.

„Tworzenie tego albumu było dla mnie lekcją wybaczania sobie” – napisała na Twitterze. „Bycia dumnym i życzliwym dla siebie, pomimo tego, jak bardzo ten świat chce byś znienawidził samego siebie. Mam nadzieję, że gdy krążek w końcu znajdzie się w twoich rękach, przyniesie ci ten sam spokój. Ale nie jest to cichy spokój. Jest głośny”. 

Pełne wypowiedzi Halsey znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here