Hitowy film „Narodziny Gwiazdy” z 2018 roku otworzył Lady Gadze wiele nowych drzwi w Hollywood. Zagraniczne media poinformowały dzisiaj, że piosenkarka otrzymała angaż w kolejnej wielkiej produkcji. 

Według doniesień Lady Gaga zagra w thrillerze Davida Leitcha zatytułowanym „Bullet Train”. Film opowiadać będzie o grupie płatnych zabójców, którzy spotykają się w superszybkim pociągu jadącym do Tokio. Fabuła inspirowana jest japońską powieścią „Maria Beetle”. Gaga pojawi się jako jedna mniejszych, drugoplanowych postaci.

W główną rolę wcieli się Brad Pitt. Oprócz słynnego aktora w „Bullet Train” podziwiać będzie można również takie osoby jak Joey King, Aaron Taylor Johnson, Zazie Beetz, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Masi Oka oraz Michael Shannon.

Przypominamy, że nie będzie to jedyna produkcja z Lady Gagą, na której premierę czekamy. Pod koniec 2019 roku ogłoszono, że artystka wcieli się w rolę Patrizii Reggiani – byłej żony Maurizio Gucciego, w filmie o morderstwie wnuka założyciela słynnej marki odzieżowej Gucci. Więcej informacji ma temat tego filmu TUTAJ.

Donald Trump atakuje Lady Gagę: „Mógłbym wam opowiedzieć wiele historii na jej temat”

Lady Gaga ponownie zagra w filmie. Wcieli się w rolę zabójczyni

Lady Gaga chciała się zabić: „Myślałam o tym codziennie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here