Po ponad dwóch latach oczekiwania, licznych zapowiedziach i niemałych problemach z wytwórnią Zayn w końcu zapowiada premierę swojego drugiego solowego krążka – „Icarus Falls”. Płyta na półki sklepowe trafi już w pierwszej połowie grudnia.

Na „Icarus Falls” znajdzie się aż 27 utworów. Wśród nich usłyszymy wypuszczony dwa tygodnie temu duet z Nicki Minaj zatytułowany „No Candle No Light”, jak również nagrane przy współpracy z Timbalandem „Too Much” oraz znane już utwory „Fingers”, „Entertainer”, „Sour Diesel” i „Let Me”. Dodatkowo na krążku ma się znaleźć również kompozycja zatytułowana „Rainberry”, którą według najnowszych doniesień usłyszymy w całości już jutro. Fragment najnowszego singla wokalisty znajdziecie poniżej.

Solową dyskografię Zayna zamyka wydany w marcu 2016 roku krążek „Mind of Mine”, z którego pochodzi jeden z najbardziej znanych utworów Brytyjczyka – „Pillowtalk”. „Mind of Mine” zadebiutowało na pierwszym miejscu rankingu Billboard 200 oraz ustanowiło rekord iTunes, stając się pierwszym debiutanckim albumem, który znalazł się na szczycie zestawienia w ponad 70 krajach.

 

Zayn & Nicki Minaj w duecie! Posłuchaj singla „No Candle No Light” już teraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here