Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma kolejny album amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. ‚reputation’ to szósty studyjny krążek gwiazdy. Premierowy materiał Taylor na ten moment nie jest dostępny w serwisach streamingowych.

Na nowym wydawnictwie Taylor Swift znalazło się łącznie 15 kompozycji, w tym wybrane na lead singiel ‚Look What You Made Me Do’ oraz promujące album utwory ‚… Ready for It?’, ‚Gorgeous’ oraz ‚Call It What You Want’. Na ‚reputation’ fani gwiazdy usłyszą również efekt współpracy wokalistki z raperem Future oraz brytyjskim piosenkarzem Edem Sheeranem – wspólny kawałek gwiazd nosi tytuł ‚End Game’.

Na rynku dostępna jest także specjalna wersja nowego wydawnictwa Taylor, wzbogacona o wyjątkowy 72-stronicowy kolekcjonerski magazyn dotyczący powstania ‚reputation’. Znalazło się w nim wiele dzieł sztuki zebranych, a także stworzonych osobiście przez piosenkarki, w tym jej obrazy oraz odręcznie napisane teksty.

W momencie, w którym się ukaże ten album serwisy plotkarskie przeszukają teksty piosenek pod kątem mężczyzn, o których mowa, tak jakby inspiracje dla muzyki były równie proste i płytkie, co test ciążowy. Będą pokazy zdjęć wspierające każdą z tych nieprawidłowych teorii, bo to rok 2017 i jeśli nie zobaczysz zdjęcia czegoś, to znaczy, że się nie wydarzyło, prawda?” można przeczytać we fragmencie magazynu dołączanego do albumu ‚reputation’. „Pozwólcie mi to powiedzieć jeszcze raz, trochę głośniej dla tych z tyłu… Wydaje się nam, że kogoś znamy, ale prawdą jest to, że znamy tylko taką wersję tej osoby, którą ona sama wybrała. Nie będzie dalszych wyjaśnień. Będzie tylko reputacja.

Wytwórnia Taylor Swift oczekuje rekordowego wyniku sprzedaży dla wokalistki w 1. tygodniu od premiery ‚Reputation’. Big Machine Records zakłada, że nowy album wykonawczyni hitu ‚Look What You Made Me Do’ w pierwszym tygodniu w Stanach Zjednoczonych rozejdzie się w nakładzie przekraczającym 2 miliony egzemplarzy. Amerykański serwis HDD wskazuje jednak, iż w przypadku ‚Reputation’ można będzie mówić o sprzedaży na poziomie 1.5 mln sztuk.

Pełną tracklistę ‚Reputation’ znajdziecie poniżej.

01 “…Ready For It?”
02 “End Game” (Feat. Ed Sheeran & Future)
03 “I Did Something Bad”
04 “Don’t Blame Me”
05 “Delicate”
06 “Look What You Made Me Do”
07 “So It Goes…”
08 “Gorgeous”
09 “Getaway Car”
10 “King Of My Heart”
11 “Dancing With Our Hands Tied”
12 “Dress”
13 “This Is Why We Can’t Have Nice Things”
14 “Call It What You Want”
15 “New Year’s Day”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here