Na ten moment nie ma chyba bardziej wyczekiwanej płyty niż 9 album studyjny Rihanny. Od premiery jej ostatniego krążka minęły już prawie 4 lata. Wszystko wskazuje na to, że już tylko kilka miesięcy dzieli nas od poznania następny „Anti”. 

Prace nad kolejnym wydawnictwem Rihanny dobiegają końca. W miniony piątek, 6 września  w Paryżu odbyła się coroczna Open Session organizowana przez Universal Music France. Podczas tego wydarzenia dyrektor generalny Olivier Nusse ogłosił plan wydawnictw  wytwórni na resztę 2019 roku. Wśród nich znalazł się nowy album Rihanny, który przypuszczalnie wyjdzie w grudniu.

Ponadto według najnowszych plotek już wkrótce zostanie opublikowany pierwszy singiel promujący R9. Pozostaje nam oczekiwać na oficjalne ogłoszenie daty premiery przez gwiazdę.

Rihanna w nowym filmie o Batmanie? Wokalistka miałby się wcielić w jedną ze znanych komiksowych postaci

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją nowego albumu Lany Del Rey oraz wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest jeden egzemplarz „NFR!”. Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej w recenzji. Powodzenia!

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here