Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma długo wyczekiwany nowy album P!nk. Krążek ‚Beautiful Trauma’ to już siódma płyta w dorobku gwiazdy, pierwsza od czasu wydanego w 2012 roku ‚The Truth About Love’’

Na nowym wydawnictwie autorki przeboju ‚Just Give Me A Reason’ znalazło się łącznie 13 premierowych kompozycji, w tym wybrane na lead singiel ‚What About Us’ oraz promujące album utwory ’Beautiful Trauma’ oraz ‚Whatever You Want’. Jednocześnie na nowym krążku P!nk fani piosenkarki usłyszą duet swojej idolki z niecodziennym gościem: w utworze ‚Revenge’ pojawia się bowiem Eminem.

P!nk zapowiadając album zdradziła, że stworzony materiał jest dość intymny i bliski jej sercu, m.in. ze względu na fakt, iż jest współautorką wszystkich 13 premierowych kompozycji.

‚Jestem autentycznie szalenie dumna z tej płyty. Minęło trochę czasu, jestem niezwykle wdzięczna za to wszystko, co dostaliśmy. Czekam niecierpliwie na podzielenie się z Wami nowym materiałem i na rozpoczęcie kolejnego rozdziału w mojej karierze’ napisała wokalistka.

Pełną tracklistę ‚Beutiful Trauma’ znajdziecie poniżej.

1. Beautiful Trauma
2. Revenge ft. Eminem
3. What About Us
4. Whatever You Want
5. But We Lost It
6. Barbies
7. Where We Go
8. For Now
9. Secrets
10. Better Life
11. I Am Here
12. Wild Hearts Can’t Be Broken
13. You Get My Love

Posłuchaj i streamuj ‚Beautiful Trauma’ poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here