Niecałe pół roku po premierze nominowanego do Grammy 2021 albumu „folklore” na światło dzienne wychodzi kolejne muzyczne wydawnictwo od Taylor Swift. Najnowszy krążek amerykańskiej piosenkarki nosi tytuł „evermore”. 

Już w tę niedzielę (13.12) Taylor Swift będzie obchodzić swoje 31 urodziny. Z tej wyjątkowej okazji wokalistka postanowiła sprezentować swoim fanom płytę-niespodziankę. „Odkąd miałam 13 lat nie mogę się doczekać ukończenia 31 lat, ponieważ to moja szczęśliwa liczba wstecz, dlatego teraz chciałam was tym zaskoczyć” – wyjaśniła w poście na Instagramie.

Dziewiąty album studyjny w dorobku Taylor jest, jak to nazwała sama piosenkarka, „siostrzaną płytą” dla jej poprzedniego wydawnictwa „folklore”. Na standardową wersję „evermore” trafiło piętnaście utworów, dwa kolejne znajdą się na wersji deluxe, wśród nich znalazły się współprace z takimi artystami jak Bon Iver, siostry Haim oraz The National.

Płytę promuje singiel „willow”, którego teledysk dostępny jest TUTAJ.

Album „evermore” dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingpwych oraz w sklepach. Krążek przesłuchać można w całości poniżej.

Taylor Swift prezentuje teledysk do singla „willow” z jej najnowszego albumu „evermore”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here