Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma nowy album Miley Cyrus. Krążek ‚Younger Now’ to szóste studyjne wydawnictwo amerykańskiej gwiazdy, pierwsze od czasu wydanego w 2015 roku ‚Miley Cyrus & Her Dead Petz’.

Nowy materiał autorki przebojów ‚We Can’t Stop’ i ‚The Climb’ zwiastuje singiel ‚Malibu’ oraz tytułowy utwór ‚Younger Now’. Na płycie znalazło się łącznie 11 premierowych kompozycji, w tym wydane na początku czerwca ‚Inspired’. Na swoim kolejnym albumie Miley została wsparta przez wyjątkowego gościa: w utworze ‚Rainbowland’ gościnnie pojawia się matka chrzestna wokalistki – legendarna Dolly Parton.

W jednym ze swoich wywiadów Miley Cyrus wyjaśniła pochodzenie frazy ‚Younger Now’ – są to słowa wypowiedziane niegdyś przez jej matkę.

‚Powiedziała coś w stylu: ,Jak Boga kocham, jesteś teraz młodsza (younger now), gdy masz 24 lata, niż gdy miałaś 4!’ I to mnie bardzo uderzyło, w sensie, k*rwa, jestem teraz młodsza i jestem z tego dumna!’ wspominała artystka.

Nowa album Miley ma stanowić połączenie momentów akustycznych i epickiego popu.

Byłam rozdarta tym, czy powinnam współpracować z pewnymi producentami, których lubię. Ale czułam, że jeśli nie są po tej samej stronie politycznej co ja… Mój album jest polityczny, ale jego dźwięki nie zatrzymują się wyłącznie na tym aspekcie. Bo możesz przecież napisać coś pięknego, a E!News zrujnuje nam życia i napisze: ‚To jest o polityce’. A potem staję się Dixie Chicks i mój album jest wyrzucany na ulice, a to nie jest to, czego chcę. Chcę, aby ludzie rozmawiali ze sobą w sposób wyrozumiały i pasjonujący – a to się nie dzieje.’ wyznała kilka miesięcy temu Miley.

Tracklistę ‚Younger Now’ możecie znaleźć poniżej.

1. Younger Now
2. Malibu
3. Rainbowland (feat. Dolly Parton)
4. Week Without You
5. Miss You So Much
6. I Would Die For You
7. Thinkin’
8. Bad Mood
9. Love Someone
10. She’s Not Him
11. Inspired

Posłuchaj i streamuj ‚Younger Now’ poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here