MaRina właśnie wydała swój drugi album. Płyta ‚On My Way’ to następca wydanego w 2011 roku debiutanckiego krążka polskiej piosenkarki ‚Heart Beat’. 

Premierę pierwszego od sześciu lat albumu 28-letniej wokalistki zaplanowano na 17 listopada. Krążek ‚On My Way’ zwiastowany jest przez singiel tytułowy oraz ‚Takin’ Ya Rock Out’. W celu promocji wydawnictwa kilka tygodni temu do sieci wrzucono również utwór ‚Hiding in the Water’.

Na nowym albumie MaRiny znalazło się łącznie 10 premierowych kompozycji. Jak można się dowiedzieć z najnowszego wywiadu dla magazynu VIVA! polska wokalistka odpowiedzialna jest za każdy aspekt swojego nowego projektu.

Jestem dyrektorem artystycznym tego projektu, współkompozytorką wszystkich utworów i producentką wszystkich najmniejszych szczegółów, zaczynając od znalezienia producentów muzycznych, zorganizowania nagrań, po grafikę i dystrybucję, koordynowanie klipów itp. Słowem – wszystko.” wyznała MaRina.

Płyta ‚On My Way’ powstawała w Londynie. Teksty umieszczonych na niej kompozycji dotykają problematyki hejtu w szkołach i w Internecie.

„Jeżeli chodzi o same utwory, w kilku z nich poruszam temat hejtu, który jest dość istotnym problemem dzisiejszych czasów, z którym zmagają się nie tylko artyści i osoby znane, ale przede wszystkim młodzież w szkołach i w internecie. Mam nadzieję, że ta płyta pomoże tym, którzy mierzą się z czyjąś zazdrością, hejtem i negatywnymi emocjami. I że moje utwory dadzą im siłę i wiarę w siebie. Płyta nosi tytuł „On My Way”, tak jak pierwszy singiel. Jestem na swojej drodze, idę zawsze do przodu i nie oglądam się za siebie.” dodała 28-letnia piosenkarka w wywiadzie dla VIVY!.

Jak mówi sama wokalistka projekt ‚On My Way’ nie jest nastawiony na sukces komercyjny.

Zauważ, że moja muzyka jest niekomercyjna. Po pierwsze śpiewam po angielsku, więc to już z góry w Polsce sukcesu komercyjnego nie wróży. I liczę się z tym. Ale cieszę się, jak mam swoich fanów i słuchaczy, którzy już docenili wysoką jakość muzyki, jaką tworzę. Mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej.” stwierdziła MaRina.

Nowy album MaRiny możecie streamować poniżej. Recenzję ‚On My Way’ przeczytacie TUTAJ.


http://www.luvpop.pl/taylor-recenzja/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here