Premiera nowego albumu Little Mix została zaplanowana na ten rok. Takie informacje podczas jednego ze swoich ostatnich wywiadów przekazała Leigh-Anne, jedna z dziewczyn występujących w brytyjskim girlsbandzie.


littlemix


26-letnia wokalistka w trakcie wywiadu dla RCN TV została zapytana o plany grupy na rozpoczynający się rok. Leigh-Anne przekazała dwie dość istotne dla wszystkich fanów Little Mix informacje: nowy krążek zespołu pojawi się w tym roku, zaś w kolejnym dziewczyny wyruszą w trasę koncertową.

Wydajemy nowy album, który ukaże się w tym roku, to jest ekscytujące. Zaczęłyśmy go pisać… marzec, wracamy do studia, co jest naprawdę ekscytujące. A w przyszłym roku trasa. Nasze życie jest zaplanowane na najbliższe dwa lata, ale jest świetnie.” wyznała w wywiadzie Leigh-Anne.

26-latka została również zapytana o to, czego fani grupy mogą się spodziewać po kolejnym albumie Little Mix.

Myślę, że będzie podobny, ale w sensie takim, że uwielbiamy inspirować ludzi naszą muzyką. To jest to, co robimy. Zdecydowanie więcej girl-power, zdecydowanie więcej inspirującego przekazu. Więcej zabawy, więcej dobrej muzyki.” dodała członkini Little Mix wypowiadając się na temat nadchodzącego krążka.

Przypomnijmy, że dyskografię dziewczyn zamyka wydane w 2016 roku ‚Glory Days’, które kilka miesięcy temu doczekało się swojej re-edycji. Płyta okazała się być wielkim sukcesem komercyjnym w rodzinnym kraju dziewczyn. Album na brytyjskim rynku rozszedł się dotychczas w ilości przekraczającej 700 tys. egzemplarzy, a także dotarł do szczytu tamtejszego zestawienia najpopularniejszych krążków.