Swoją premierę ma dzisiaj 8. studyjny album amerykańskiej wokalistki Kelly Clarkson. ‚Meaning of Life’ to pierwszy krążek piosenkarki od czasu wydanego w 2015 roku ‚Piece by Piece’.

Na nowym wydawnictwie autorki przeboju ‚Stronger’ i ‚Because of You’ znalazło się łącznie 14 premierowych kompozycji, w tym wybrane na lead singiel’Love So Soft’, ballada ‚Move You’ oraz utwór promocyjny w postaci tytułowej kompozycji ‚Meaning of Life’. Jak artystka ujawniła w jednym z wywiadów nowy materiał będzie się znacznie różnił od jej dotychczasowego dorobku artystycznego. Album utrzymany jest bardziej w klimacie popu zabarwionego soulem niż tradycyjnym dla wokalistki pop-rocku.

W tym jest bardzo dużo mojej osobowości. I wydaje mi się, że to będzie to czego ludzie ode mnie oczekiwali oglądając Idola. Śpiewałam tam te wszystkie klasyki Arethy, kocham Tinę, kocham Mariah, kocham Whitney. To są rzeczy, których ludzie oczekują ode mnie w pierwszym miejscu. Kocham wszystko to, co robiłam do tej pory, ale to będzie album, który tkwi we mnie od czasów liceum (…) To zupełnie inny rozdział” wyznała o swoim nowym krążku artystka.

Wśród osób, które pracowały przy tworzeniu krążka znalazło się wiele znanych nazwisk m.in. Greg Kurstin, Jesse Shatkin czy James Morrison znany z przeboju ‚Broken Strings’ nagranego w duecie z Nelly Furtado.

Pełną tracklistę albumu ‚Meaning of Life’ znajdziecie poniżej.

1. A Minute (Intro)
2. Love So Soft
3. Heat
4. Meaning of Life
5. Move You
6. Whole Lotta Woman
7. Medicine
8. Cruel
9. Didn’t I
10. Would You Call That Love
11. I Don’t Think About You
12. Slow Dance
13. Don’t You Pretend
14. Go High

Posłuchaj i streamuj ‚Meaning of Life’ poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here