Dyskografię amerykańskiej wokalistki Gwen Stefani zamyka wydany na początku 2016 roku album ‚This Is What The Truth Feels Like’ wydany po niemal 10 latach przerwy. Tym razem artystka na swój powrót nie każe czekać aż tak dług i zapowiada nowy album… świąteczny.

Wokalistka zespołu No Doubt za pośrednictwem swojego konta na Instagramie podzieliła się krótką zapowiedzią czegoś nowego. Odświętnie ubrana Gwen na tle choinki i prezentów przesyła swoim fanom gwiazdkowe buziaki. Nie może ulegać wątpliwości, że chodzi tu o nadchodzący album bożonarodzeniowy.

Zgodnie z informacjami umieszczonymi na stronie Amazon Japan wydawnictwo miałoby nosić tytuł ‚You Make It Feel Like Christmas’, a jego premierę zaplanowano na 6 października 2017 roku. Znajdą się na nim covery znanych świątecznych piosenek oraz autorskie kompozycje Gwen Stefani. Na albumie pojawi się też duet z partnerem wokalistki Blakiem Sheltonem. Tracklista prezentuje się następująco:

 1. Jingle Bells
 2. Last Christmas
 3. You Make It Feel Like Christmas (with Blake Shelton)
 4. Let It Snow
 5. Never Kissed Anyone With Blue Eyes Before You
 6. My Gift Is You
 7. Santa Baby
 8. Silent Night
 9. Under The Christmas Lights
 10. When I Was A Little Girl
 11. White Christmas
 12. Christmas Tree

Oficjalnych informacji można spodziewać się już w czwartek. Najprawdopodobniej rozpocznie się wtedy przedsprzedaż albumu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here