W dniu dzisiejszym ukazał się długo wyczekiwany drugi solowy album amerykańskiej wokalistki Fergie. To pierwszy krążek członikini grupy Black Eyed Peas od czasu wydanego w 2006 roku albumu ‚The Dutchess’.

Na nowym wydawnictwie byłej wokalistki zespołu Black Eyed Peas oraz autorki przeboju ‚Big Girls Don’t Cry’ znalazło się łącznie 13 premierowych kompozycji, w tym wybrane na single promujące album ‚L.A. Love (La La)’, ‚M.I.L.F. $’, ‚Life Goes On’, ‚You Already Know’ z Nicki Minaj oraz ‚Hungry’ z gościnnym udziałem Ricka Rossa.

Następca wydanego w 2006 roku ‚The Dutchess’ zapowiadany jest od przeszło dwóch lat: na taką sytuacje miały wpływ zmiana wytwórni, niezbyt dobre przyjęcie singli zapowiadających krążek oraz niekontrolowany wyciek wersji demo całości materiału  nowego albumu do sieci.

Fergie zapowiadając album wyznała, że  będzie to materiał bardzo intymny i autobiograficzny – ma to być jej miejsce na rozmowy o osobistych sprawach. Materiał jest lekko zabarwiony klimatem reggae, a także stanowi mieszankę hip & hopu i popu.

Nakręciłam kilka rzeczy, które są wyjątkowe… Zrobiłam ten niesamowity teledysk z Jonasem Akerlund dla piosenki o tytule ‚A Little Work‚, który jest po prostu epicki. Kręciłam teledyski w wielu różnych miejscach: mam klip, który nakręciłam w Paryżu – dla ‚Just Like You‚, piosenki o niezdrowym związku; stworzyłam też teledysk w Londynie – dla piosenki ‚Nuttin’‚ z Benem Millerem. Ten kawałek jest w stylu dawnej muzyki hip-hop‚ ekscytowała się wokalistka w jednym z wywiadów.

Posłuchaj i streamuj ‚Double Doutchess’ poniżej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here