U brytyjskiej wokalistki Cheryl ostatnio sporo się dzieje. Była jurorka programu „The X Factor” w zeszłym roku została mamą, zaś kilka dni temu ogłosiła zakończenie związku z Liamem Payne’m. Jak donosi tamtejsza prasa, Cole jest już gotowa do premiery nowego albumu.


Cheryl w ostatnich miesiącach usunęła się z życia publicznego. Gwiazda, która sławę zdobyła dzięki girlsbandowi Girls Aloud, skupiła się na wychowywaniu swojego syna – Beara, który na świat przyszedł w marcu 2017 roku. Rok później piosenkarka oraz członek One Direction – Liam Payne – ogłosili koniec swojego związku.

Zawirowania w życiu prywatnym wywołały liczne pytania o plany zawodowe byłej Pani Cole. Wokalistka została zapytana o swój kolejny album przez dziennikarzy brytyjskiego tabloidu „The Sun”.

Właściwie to jest już skończony. Jesteśmy na etapie decydowania, co zostanie pierwszym singlem.” powiedziała. „Nicola i ja napisałyśmy razem każdy utwór. To było cudowne móc pracować z jedną z moich najlepszych przyjaciółek, jestem bardzo dumna z tego albumu i nie mogę się doczekać, aż ludzie go usłyszą.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here