Britney Spears jest jedną z tych gwiazd, na których albumy najbardziej czekamy w 2019 roku. W związku z chorobą ojca, księżniczka popu została zmuszona zawiesić karierę i tym samym przesunąć w czasie premierę wyczekiwanego krążka. Poznaliśmy jednak kilka szczegółów na jego temat.

Niewiele ponad tydzień temu świat obiegła informacja, że Britney Spears oficjalnie zawiesza karierę i odwołuje wszystkie zaplanowane koncerty w ramach rezydentury „Domination”, która miała rozpocząć się już za miesiąc, bo 13 lutego 2019 roku. Powodem takiej decyzji jest zły stan zdrowia ojca artystki, Jamiego Spearsa. Jak długo potrwa przerwa Britney? Tego nie wiadomo. Manager gwiazdy – Larry Rudoph udzielił jednak wywiadu dla serwisu „Variety”, gdzie zdradził kilka szczegółów dotyczących swojej podopiecznej i jej kolejnych projektów.

„Wszystko jest wstrzymane dopóki stan zdrowia Jamiego nie ulegnie poprawie. Jak się to stanie, Britney od razu wróci do pracy nad nowym krążkiem z Justinem Tranterem. Aktualnie postanowiła poświęcić trochę czasu problemom rodzinnym” – oświadczył.

Z wypowiedzi współpracownika Britney wynika, że Justin Tranter będzie producentem wykonawczym jej dziesiątego w karierze albumu. Muzycy mieli okazję współpracować ze sobą przy okazji tworzenia ostatniego krążka Spears – „Glory”. Justin Tranter jest odpowiedzialny za takie kawałki, jak „Do You Wanna Come Over?”, „Just Like Me”, „Slumber Party”, czy uwielbiane przez fanów „Change Your Mind (No Seas Cortés)”. Zapytany na Twitterze o brzmienie nadchodzącego wydawnictwa księżniczki popu zdradził, że płyta będzie pełna świetnych, zróżnicowanych utworów, tzw. „bops”. Na pytanie, kiedy będziemy mogli posłuchać efektów jego pracy, odpowiedział jedynie: „po prostu zaczekajcie ;)”.

W trakcie swojej przerwy, Britney Spears nie zapomniała o ważnej dla niej rocznicy. Na Instagramie umieściła kolejny wspominkowy post. Dziś mija dokładnie 20 lat od premiery debiutanckiego albumu wokalistki, czyli „…Baby One More Time”. Gwiazda podziękowała za nieustanne wsparcie fanów podczas jej wzlotów i upadków przez cały okres trwania jej muzycznej kariery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here