Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że 24-letnia Ariana Grande przygotowuje swój nowy album. Wokalistka na koniec minionego roku opublikowała kolejny materiał ze studia nagraniowego.

Ariana Grande od ponad roku intensywnie przygotowuje materiał na swój czwarty studyjny krążek. Ostatni album wokalistki, czyli wydane w maju ubiegłego roku ‚Dangerous Woman’, wyprodukował przeboje takie jak ‚Side to Side’ oraz ‚Into You’. Amerykańska gwiazda jakiś czas temu potwierdziła na swoich mediach społecznościowych, że jest w trakcie prac nad swoim czwartym longplay’em.

Ariana na zakończenie roku 2017 postanowiła opublikować na swoim Instagramie filmik ze studia nagraniowego. W trakcie materiału słychać fragment nieopublikowanego jeszcze utworu 24-latki. Nagranie znajdziecie poniżej.

Warto przypomnieć, iż jednym z producentów zaangażowanych w prace nad czwartym studyjnym albumem Ariany Grande jest Pharrell. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów 44-letni amerykański producent muzyczny wyznał, że nowy projekt Grande jest niesamowity.

No cóż, nagrania Ariany Grande są niesamowite. Rzeczy, które ma do powiedzenia na tym albumie – to całkiem inny poziom. Jej płyta jest nieprawdopodobna.” stwierdził Pharrell.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here