Adele nadchodzi. Już od miesięcy wiadomo, że brytyjska wokalistka przygotowuje się do wydania kolejnego albumu. Według najnowszych doniesień krążek ujrzy światło dzienne już pod koniec tego roku. 

O czwartym albumie Adele mówi się dużo. W sieci co chwila pojawiają się plotki, jakoby wydawnictwo było tuż za rogiem (zazwyczaj też na plotkach się kończy). Tym razem jednak informacja pochodzi od wytwórni artystki. Brytyjskie media podały dzisiaj, że Sony celuje w premierę w okolicach 5 listopada.

W związku z premierą wyczekiwanego albumu przygotowywana jest duża kampania marketingowa. Wytwórnia wierzy, że nowość od Adele „będzie najlepiej sprzedającą się płytą w okresie świątecznym„.

Po cichu się mówi jednak, że plany mogą się zmienić, a wypuszczenie „Adele 4” zostanie przesunięte o dwa tygodnie w związku z premierą pierwszego po 40 latach krążka zespołu ABBA, która wczoraj (02.09) została ogłoszona na właśnie 5 listopada. Wydanie, jak dotąd jeszcze nie posiadającego nazwy longplaya Adele, zostało już i tak już znacznie opóźnione przez pandemię. Sztab Adele będzie chciał uniknąć bezpośredniego starcia z ABBĄ, która ma szansę zwiększyć swój bilans dziewięciu albumów numer 1. i 400 milionów sprzedanych egzemplarzy.

Nowy album Adele już gotowy? Przyjaciel gwiazdy zdradza szczegóły

ABBA powróciła! Kultowa grupa zapowiedziała pierwszy od 40 lat album i wydała dwie nowe piosenki

Taylor Swift i Adele jednak NIE współpracowały? Utwór „Broken Hearts” zniknął z bazy SESAC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here