Nowa płyta Adele to bez wątpienia jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych przez wszystkich fanów muzyki pop. Bliski przyjaciel artystki Alan Carr wyznał w najnowszym wywiadzie, że słyszał kilka piosenek i są one niesamowite.

Wbrew przypuszczeniom, czwarty krążek Adele nie ukazał się w 2020 roku. Wszyscy wielbiciele brytyjskiej supergwiazdy mają nadzieję, że następca hitowego „25” ukaże się w tym roku. Wszystko wskazuje na to, że scenariusz ziści się. W wywiadzie dla magazynu „Grazia” przyjaciel Adele Alan Carr wyjawił, że słyszał kilka piosenek z jej nadchodzącego longplaya.

„Słyszałem kilka piosenek z płyty. O mój Boże. Są niesamowite. Naprawdę niesamowite. Chodzi o to, nie wiem czy mogę to powiedzieć, ale pamiętam, że cały czas się zmieniają, bo to ostre rzeczy. Każdy pyta: „Jak to brzmi? Jak to brzmi?” Powiedziałem jej, że to głos starego przyjaciela. (…) Przez to, że na listach przebojów są osoby, które brzmią trochę jak Adele, myślisz sobie: „Brzmi jak Adele”, ale kiedy ponownie słyszysz jej głos, to rozumiesz, że Adele jest tylko jedna” – wyznał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here