Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma kolejny album grupy 30 Seconds to Mars. Krążek ‚America’ to pierwszy longplay zespołu od czasu wydanego w 2013 roku ‚Love Lust Faith + Dreams’.


214729-30-seconds-to-mars


Na piątym studyjnym albumie grupy znanej z przebojów ‚Kings and Queens’ oraz ‚Closer to the Edge’ znalazło się łącznie 12-naście premierowych kompozycji, w tym wybrane na single ‚Walk on Water’ i ‚Dangerous Night’, a także promujące album utwory ’Rescue Me’ oraz ‚One Track Mind’ z gościnnym udziałem A$AP Rocky’ego. Oprócz wspomnianego rapera na krążku gościnnie w jednym z utworów pojawia się także Halsey. Rozszerzona edycja płyty wzbogacona została 3 bonusowymi remixami.

Wśród osób, które odpowiadają za finalne brzmienie krążka znalazło się wiele znanych nazwisk m.in. ZEDD, Stevie Aiello, Mike Elizondo, Robopop, Rakim Mayers czy Hector Delgado.

Przypomnijmy, że na dyskografię zespołu składają się 4 albumy studyjne, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad piętnastu milionów płyt. Ostatni krążek ‚Love Lust Faith + Dreams’ wydany w 2013 roku pokazał nowe brzmienie zespołu i dotarł do 6. miejsca listy Billboard 200.

Posłuchaj i streamuj ‚America’ poniżej.

https://open.spotify.com/album/0XcHdI2ZyNADjfvo5Ubs39?si=nOgPmdz5SrqldbT-Y-FomQ