Dobre wieści dla fanów Rity Ory. Brytyjska gwiazda intensywnie przygotowuje się do wydania swojej trzeciej solowej płyty w karierze. Z udostępnionych przez wokalistkę informacji wynika, że korzysta z ostatnich wolnych dni wakacji i już niebawem podzieli się ze światem nowym singlem. 

Poprzednia era pozwoliła wokalistce na zdobycie kilku międzynarodowych hitów. Single jak „Your Song”, „Anywhere” czy „Let Me Love You” spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, zaś artystka płynnie przeszła do prac nad muzycznym następcą krążka „Phoenix”. W międzyczasie wzięła udział w kilku muzycznych współpracach, które wygenerowały takie hity jak „Ritual” czy „Carry On”, a w marcu tego roku ukazał się premierowy singiel „How To Be Lonely”, który współtworzył wokalistka Lewis Capaldi.

Teraz aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę Rita Ora za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych dodała do sieci intrygującego posta sugerującego, że już wkrótce rozpocznie nową muzyczną erę i prawdopodobnie wyda zupełnie nowy singiel. Tajemnicze zdjęcie zostało opatrzone wymownym podpisem „Kiedy wiesz, że to twoje ostatnie wakacje, zanim pojawi się ORA.” Szczegóły nowej piosenki nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że według wstępnych planów premiera nowego longplaya wokalistki zaplanowana jest jeszcze w tym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here