Ekscytujące wieści dla fanów Halsey. Wszystko wskazuje na to, iż młoda wokalistka nie traci czasu i już wkrótce podzieli się ze swoimi słuchaczami nowym materiałem. 

Ostatnia era Amerykanki „Hopeless Fountain Kingdom” okazała się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do 1 miejsca zestawienia najlepiej sprzedających się albumów m.in. w USA oraz Australii. Wydawnictwo wygenerowało takie przeboje jak „Now or Never” czy „Bad at Love”. Również 2 najnowsze single wokalistki „Without Me” oraz „Nightmare” cieszyły się dobrą opinią wśród słuchaczy. Na uwagę zasługuje szczególnie „Without Me”, który okazał się wielkim przebojem docierając do m.in do szczytu zestawienia Billboard Hot 100, a także podbił radiowe listy przebojów na całym świecie.

Teraz aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę amerykańska wokalistka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych dodała do sieci posta sugerującego, że już wkrótce ukaże się zupełnie nowy singiel. Na wrzuconym zdjęciu widnieje enigmatyczny napis „929” co prawdopodobnie możemy odczytać jako datę 29 września. Ponadto wpis wzbogacony został wysoce sugerującym opisem „track16” co może mieć związek z pozycją utworu na trackliście nowego albumu Halsey, albo znak, że nowy materiał składa się z 16 kompozycji. Ponadto ostatnio w jednym z udzielonych wywiadów wokalistka zdradziła, że jej ostatni singiel „Nightmare” jest pojedyńczym projektem i nie znajdzie się na zapowiadanym wydawnictwie.

„Nadchodzący album, na którym nie znajdzie się singiel „Nightmare” – „ma gniew, zdradę i zamieszanie, ale jest bardziej osobisty, niż zamierzałam. Zamierzałam pisać o otaczającym  świecie lecz zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę wiem tylko o mnie… Ten album jest mniej dystopijnym światem fantasy i bardziej przypomina rzeczywistość czyli to o czym teraz myślę:„że świat jest do bani” zdradziła artystka podczas eventu Capitol Congress.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Halsey potwierdziła informacje o tym, że nowy album ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Cały artykuł znajdziecie TUTAJ.

„Tworzenie tego albumu było dla mnie lekcją wybaczania sobie” – napisała na Twitterze. „Bycia dumnym i życzliwym dla siebie, pomimo tego, jak bardzo ten świat chce byś znienawidził samego siebie. Mam nadzieję, że gdy krążek w końcu znajdzie się w twoich rękach, przyniesie ci ten sam spokój. Ale nie jest to cichy spokój. Jest głośny” napisała Halsey.

Najpopularniejsze single w światowym Spotify. Sprawdź, które utwory były najczęściej streamowane w tym tygodniu

#Pożyczone vol. 6: Sprawdź jakimi piosenkami inspirowały się w swoich singlach Beyoncé, Ariana Grande, Camila Cabello oraz Christina Aguilera

 

Miley Cyrus rozstała się ze swoim mężem Liamem Hemsworth’em! „Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, koncentrując się na karierze, zdecydowali się na separacje”

Harry Styles już wkrótce rozpocznie nową muzyczną erę!? Młody wokalista nagrywa dwa teledyski w Meksyku i Szkocji

Ariana Grande o odwołanym koncercie: „próbowałam przenieść go wiele razy, miejcie trochę zrozumienia”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here