Na premierę dziewiątego albumu Rihanny będzie trzeba jeszcze chwilkę poczekać. Gwiazda wciąż nie zdradziła kiedy dokładnie wyczekiwany przez jej fanów krążek zostanie wydany. W oczekiwaniu na następcę „Anti” światło dzienne ujrzy autobiografia artystki.

Oprócz przygotowywania się do premiery nowego albumu Rihanna prężnie pracuje nad kolejnymi liniami kosmetyków marki Fenty Beauty, kolekcjami bielizny Savage x Fenty, filmem dokumentalnym, a według ostatnich plotek jest brana pod uwagę do roli Poison Ivy w nowym filmie o Batmanie (więcej TUTAJ).

Wczoraj na social mediach Rihanny pojawił się pierwszy zwiastun kolejnego projektu wokalistki. Książka „The Rihanna Book” to ponad 500 stron i 1000 zdjęć artystki przedstawiające jej dzieciństwo na Barbadosie, światowe trasy koncertowe, kultowe stylizacje i prywatne chwile z przyjaciółmi i rodziną.

„Ponad 5 lat tworzenia… jestem szczęśliwa, że w końcu mogę podzielić się kolekcją niesamowitych wspomnień. Dziękuję wszystkim fotografom i artystom, którzy się do tego przyczynili oraz wydawnictwu Phaidon za współpracę ze mną w celu opublikowania mojego pierwszego dzieła sztuki w nowej branży!” – napisała Rihanna.

Książka dostępna jest już w przedsprzedaży na stronie therihannabook.com. Można ją nabyć w trzech limitowanych wersjach.

Zwiastun i okładka „The Rihanna Book” poniżej.

Rihanna w nowym filmie o Batmanie? Wokalistka miałby się wcielić w jedną ze znanych komiksowych postaci

Nowy album Rihanny jeszcze w tym roku. Premiera krążka ma się odbyć w grudniu

Rihanna nie wystąpi na Super Bowl. Gwiazda krytycznie odniosła się do nowej umowy NFL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here