To już oficjalne – erze Queen można pomachać na pożegnanie. Nicki Minaj właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, najprawdopodobniej promujące jej nowy teledysk do singla „Megatron”. 

Nowy singiel Nicki ma zadebiutować w przyszły piątek (21.06). Premiera kawałka połączona będzie z kolejną odsłoną audycji raperki na Queen Radio.

Artystka opublikowała na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć zza kulis powstawania jej nowego klipu. Oprócz Nicki na fotografiach widać także jej partnera Kenny’ego Petty.

 

Według plotek za wyreżyserowanie nowego teledysku Minaj odpowiedzialny jest ekstrawagancki i kontrowersyjny fotograf i reżyser David LaChapelle. LaChapelle pracował w przeszłości nad takimi teledyskami jak „Dirrty” Christiny Aguilery czy „Everytime” i „Make Me…” (jego wersja ostatecznie nie została oficjalnie opublikowana) od Britney Spears.

Warto jeszcze dodać, że według niektórych fanów 36-letniej raperki, „Megatron” to tytuł jej nowego albumu i to właśnie jego premiery mamy się spodziewać w następnym tygodniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here