Tegoroczne wakacje dla fanów Britney Spears mogą rozpocząć się wyjątkowo dobrze. Gwiazda szykuje coś naprawdę dużego, a premiera zaplanowana jest ponoć już na 22 czerwca.


Dokładnie 12 lipca startuje amerykańska część trasy koncertowej „Britney Spears: Piece of Me Tour” i wszystko wskazuje na to, że Britney planuje podgrzać atmosferę jeszcze przed pierwszym wejściem na scenę. Artystka dopiero co spędziła dwa dni na planie zdjęciowym, gdzie według najświeższych doniesień miała nagrywać nowy teledysk. Więcej o tym możecie przeczytać TUTAJ.

Póki co nie jest znany tytuł singla. Spekuluje się, że miałby on brzmieć „Apple Pie” bądź „Apple Tree”. Osoby z otoczenia Britney podają, że jest on podobny do pochodzącego z jej poprzedniej płyty „Clumsy” a także, że premiera singla wraz z teledyskiem jest zaplanowana na 22 czerwca. Piosenka miała zostać zaprezentowana piosenkarce już podczas sesji nagraniowych na album „Glory”, zaś jej nadchodząca premiera ma mieć na celu promocję trasy koncertowej Britney, która rozpocznie się już w lipcu. Informacje te w dalszym ciągu jednak są informacjami nieoficjalnymi, niepotwierdzonymi przez samą wokalistkę lub jej wytwórnię.

Warto również dodać, że w opisach przy najnowszych zdjęciach na Instagramie gwiazdy, nieprzerwanie można znaleźć emoji jabłka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here