Nicki Minaj zelektryzowała swoich fanów zapowiadając wczoraj premierę dwóch nowych singli – ‚Barbie Tingz’ oraz ‚Chun-Li’. Krótki fragment pierwszego z nich właśnie trafił do sieci.


Raperka Nicki Minaj oficjalnie potwierdziła, że już jutro ukażą się jej premierowe kawałki. 35-latka opublikowała oficjalne okładki nadchodzącego ‚Chun-Li’ oraz ‚Barbie Tingz’ tuż po tym jak grafika promująca drugi z utworów trafiła do sieci nieoficjalnymi ścieżkami.  Tymczasem przed chwilą opublikowano pierwszy zwiastun ‚Barbie Tingz’. Możecie go posłuchać poniżej.

Przypomnijmy, że raperka jakiś czas temu w wywiadzie dla NYT oznajmiła, iż jej nowa muzyka będzie wyjątkowo spójna i przemyślana. Nicki przyznała również otwarcie, że nadchodzący album to moment, w którym wszystko zatacza pewien krąg.

Prawdę mówiąc wiem jak ten album brzmi i zdaję sobie sprawę, co będzie oznaczał dla moich fanów. Ten krążek jest dla mnie momentem, w którym wszystko w moim życiu zatacza pełen krąg i w którym jestem szczerze szczęśliwa. Czuję się prawie tak jakby była to jakaś celebracja.” wyznała artystka.