Ich album „Koło” zbiera już świetne recenzje, a singiel „Opener” odnosi coraz większe sukcesy w polskich rozgłośniach radiowych. Na dzień przed wydaniem krążka artyści wydali kolejny singiel. Kim są członkowie grupy Lordofon? 

Lordofon to projekt, który z pewnością osiągnie niedługo wielki sukces. Na dzień przed premierą debiutanckiego albumu, formacja Lordofon zaprezentowała „Houdini” – trzeci singiel po „Figaro” i „Opener” promujący płytę „Koło”.

„Houdini” to nasz ulubiony track na nowej płycie. Tekstowo to rozmyślania na temat rodzinnego miasta, Łomży, kilka lat po wyprowadzce do Warszawy – mówi Maciej Poreda z Lordofon.

Zupełnie szczerze, ze wszystkich piosenek, „Houdini” jest tą, która zaskoczyła nas samych – dodaje Michał Jurek, druga ½ duetu.

Album Lordofon „Koło” ukazał się 16 października nakładem Asfalt Records i dostępny jest we wszystkich platformach streamingowych, w tym w TIDAL, w najwyżej jakości Master Quality. Wydawnictwo dostępne jest także w Limitowanej Edycji Specjalnej na CD, na winylu, na kasetach oraz w specjalnych pakietach wzbogaconych o specjalny merch, ozdobionych wyjątkową typografią i ilustracjami Kamila Gajewskiego i Amadeusza Mierzwy. Dodatkowo, z okazji premiery albumu duetu, do każdego z pierwszych 1000 zamówień z płytą w Asfalt Shop, kod aktywacyjny usługi Tidal HiFi na 6 miesięcy za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here