Już w lutym 2020 roku Taco Hemingway wyruszy w nową trasę koncertową. W ramach „Pocztówka z Polski Tour ’20” raper zagra między innymi w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku i Wrocławiu. Dzisiaj ruszyła oficjalna sprzedaż biletów na poszczególne wydarzenia. 

Na stronie internetowej trasy można przeczytać: „Cztery i pięć. Dokładnie tyle lat minęło od premiery dwóch niezwykle ważnych EP-ek drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło, bo o nich mowa, sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Od tego czasu warszawski raper zdążył wyprzedać kilka tras koncertowych, wystąpić na stadionie PGE Narodowy, sprzedać ponad 300 tys. płyt, nagrać z Quebonafide ultra popularny album Soma 0,5 mg i otrzymać trzy Fryderyki. Brzmi dość grubo, jak na kilkuletnią karierę, prawda?”

„Chwytliwe i różnorodne bity oraz niezwykle trafny i aktualny storytelling sprawiły, że niespełna 30-letni raper podbił serca tysięcy polskich fanów. Dziennikarz Marek Fall napisał o Taco, że “jego piosenki spodobały się nawet tym, którzy na co dzień nie słuchają rapu”. W tej kwestii chyba wszyscy jesteśmy zgodni – takiego rapera w Polsce jeszcze nie mieliśmy.” – pisze dalej organizator.

Trasa będzie promować wydaną w te wakacje płytę „Pocztówka z WWA, Lato ‘19”, którą możecie w całości przesłuchać TUTAJ. Longplay odniósł ogromny sukces na polskim rynku muzycznym. Podczas premierowej doby album zanotował rekordowe 3 232 315 streamów na Spotify.

Bilety dostępne są na stronie internetowej wydarzenia (TUTAJ).

Taco Hemingway przyspieszył premierę najnowszej płyty. Posłuchaj jej już teraz! [streaming-party]

Taco Hemingway ustanawia rekordy w polskim Spotify. „Pocztówka z WWA, Lato ’19” zdeklasował konkurencję.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here