Trzy lata po swoim przełomowym i wielokrotnie nagradzanym debiucie „Human”, Rag’n’Bone Man powraca z nowym albumem „Life By Misadventure”.

Jego nowa muzyka została hucznie przyjęta w mediach, a Sunday Times już ogłosił ją „jednym z albumów roku 2021”. Dwa single „All You Ever Wanted” i „Anywhere Away From Here” z P!nk już podbijają listy przebojów na całym świecie. Z okazji ostatniej współpracy Rag’n’Bone Man i P!nk wystąpią razem w utworze „Anywhere Away From Here” na tegorocznej gali BRIT Awards już 11-ego maja. Razem z nimi na scenie pojawi się chór Lewisham and Greenwich NHS Choir, w którego skład wchodzą brytyjscy pracownicy ochrony zdrowia. Przełomowy debiut artysty, „Human” z 2017 roku, odniósł globalny sukces – poza nagrodą BRIT, w Wielkiej Brytanii stał się najszybciej sprzedającym się albumem. W Polsce osiągnął status dwukrotnie platynowej płyty.

Przy pracy nad nowymi piosenkami, artysta porzucił wszystkie zasady i udał się do Nashville, by pisać i nagrywać. Do Wielkiej Brytanii Rag’n’Bone Man powrócił tuż przed wybuchem pierwszej fali pandemii. Choć w niektórych utworach żyje dawka ciężkiego bluesa i soulu, większość albumu to dla niego wielki krok do przodu jako artysta, tekściarz i piosenkarz. Udowodnił, że jest zdolny do zaprezentowania niebywałego ciepła i prawdziwych emocji przy każdym oddechu. „Life by Misadventure” to idealny balsam na obecne czasy. To album o zaglądaniu w głębie i dusze, o dorastaniu i ruszaniu naprzód. Udanej podróży.

Lista utworów:
1. Fireflies
2. Breath in Me
3. Fall in Love Again
4. Talking to Myself
5. TBC
6. Alone
7. Crossfire
8. All You Ever Wanted
9. Changing of the Guard
10. Somewhere Along the Way
11. Time Will Only Tell
12. Lightyears
13. Party’s Over
14. Anywhere Away from Here

Rag’n’Bone Man i P!nk połączyli siły w utworze „Anywhere Away From Here”

Rag’n’Bone Man opublikował singiel „Fall in Love Again” zwiastujący płytę „Live by Misadventure”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here