Wczoraj, za pomocą mediów społecznościowych, Demi Lovato oficjalnie poinformowała o premierze swojego siódmego albumu studyjnego „Dancing with the Devil… The Art of Starting Over”. 

Wyczekiwana przez fanów wokalistki płyta ma zadebiutować 2 kwietnia. Znajdzie się na nim łącznie 19 piosenek i 3 bonusowe utwory, w tym wydana w styczniu 2020 ballada „Anyone” oraz najnowszy duet z Samem Fischerem „What Other People Say”. Poznaliśmy także oficjalną okładkę wydawnictwa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Jakie jeszcze szczegóły wyjawiła Demi? „Ten album jest zupełnie inny niż te, które nagrałam wcześniej. Niektóre piosenki mają w sobie coś z country, niektóre mają więcej klimatu soul i R&B, a niektóre mają klimat disco. Mam kilka „hitów”. Nigdy nie miałam na albumie tylu piosenek”. „Dancing with the Devil… The Art of Starting Over” z pewnością będzie się różnic od jej poprzednich krążków. „Nagrałam przerywnik na album. To pierwszy raz, kiedy mam przerywnik. Jestem bardzo podekscytowana”.

Artysta poinformowała też o trzech współpracach z trzema kobietami. Jedną z nich jest piosenka najprawdopodobniej zatytułowana „Melon Cake” i nagrana wspólnie z Arianą Grande, o której informowaliśmy TUTAJ. Piosenkarki są ze sobą bardzo blisko, Ariana była jedną z głównych osób, które pomogły wrócić Demi na scenę po głośnym przedawkowaniu w 2018 roku. „Przyjaźń Demi i Ariany jest prawdziwa. Pamiętam jak Ariana uderzyła do mnie zaraz po tym, jak poszła z Demi na sushi i powiedziała: „Musisz podpisać z nią kontrakt, ona jest moją przyjaciółką.” – zdradził manager obu pań Scooter Braun.

Przykre wydarzenia sprzed 3 lat związane z przedawkowaniem Demi były sporą inspiracją przy powstawaniu tego albumu. „Na albumie jest piosenka zatytułowana „I.C.U.”. Napisałam ją o mojej siostrze Maddie. Kiedy obudziłam się w szpitalu, ocknęłam się prawnie ślepa. Kiedy Maddie stała u mojego boku nie mogłam jej zobaczyć. Napisałam ją o byciu na OIOM-ie, ma podwójne znaczenie”. 

„Tak długo bałam się własnego głosu. Tak długo wyciszałam swój głos ze strachu przed odrzuceniem ze strony społeczeństwa. Teraz żyję swoją prawdą. To daje poczucie siły. Mój album jest jakby dorobkiem artystycznym i zabierze was w podróż.”

Premierze  albumu „Dancing with the Devil… The Art of Starting Over” towarzyszyć będzie także czteroczęściowy serial dokumentalny, który będzie transmitowany na YouTube od 23 marca do 6 kwietnia. Pokaże on m.in. walkę z narkotykami i uzależnieniem oraz ciężką  drogę do normalności. „Jestem szczególnie podekscytowana czwartym odcinkiem. To szczęśliwe zakończenie. Kiedy wszystko się układa, widzisz mnie jako osobę i artystkę.” – mówi Demi.

Jest także spora szansa, że gwiazdę będzie można wkrótce częściej podziwiać na ekranach. Demi ma w planach ruszyć z nowym serialem: „Zamierzam nakręcić odcinek pilotażowy serialu telewizyjnego, mam nadzieję, że zostanie dobrze odebrany i faktycznie przekształci się w serial telewizyjny. […] Obecnie pracujemy nad projektem z Seanem Hayesem i niektórymi osobami, które pracowały przy „Will & Grace”.”

Ariana Grande i Demi Lovato pracują nad wspólną piosenką

Demi Lovato opublikowała pierwszy zwiastun jej filmu dokumentalnego „Dancing with the Devil”

Demi Lovato zapowiada jej nowe dzieło – Dancing with the Devil. Premiera nowego albumu wkrótce

Demi Lovato razem z Samem Fischerem w klipie do poruszającego utworu „What Other People Say”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here